ANTICELULITÍDNA MASÁŽ

Naša anticelulitídna masáž je zameraná na redukciu celulitidy, formovanie postavy a zlepšenie kvality pokožky. Táto špeciálna masáž pôsobí na tukové bunky a stimuluje podkožnú štruktúru pre lepší podkožný metabolizmus a zlepšenie odtoku odpadových látok, ktoré sú zodpovedné za  "pomarančový vzhľad" pokožky. Zlepšuje krvný obeh a zbavuje toxických látok.  Po ošetrení dochádza k viditeľnej redukcii podkožných tukových vankúšikov, spevneniu a skvalitneniu pokožky.

  • masáž špeciálnym anticelulitídnym olejom

  • vákuová masáž

  • anticelulitídny peeling

  • zábal problematických partií

  • sprcha

     

    Každá klientka má možnosť si zakúpiť sadu na domáce ošetrenie, ktoré zvýši účinnosť masáže. (Anticelulitídny peeling a Anticelulitídny olej) Masážne oleje

Zložky a ich účinky:

Kávový peeling: je zvlášť účinný proti celulitíde a striám. Prírodné kyseliny, ktoré káva obsahuje, dobre prekrvia pokožku na celom tele. Exkluzíve kávové zrná s kvalitným olejom a výťažkami rastlín sa postarajú o prirodzený vzhľad a kvalitu pokožky.

Borievka a rozmarín oleje: majú stimulačný a osviežujúci účinok. Pomáhajú stimulovať metabolizmus tela a krvný obeh.

Škorica  olej pre posilnenie: esenciálny olej pomáha k posilneniu tkanív a stimulujú krvný obeh.

Citrus oleje:  citrón, limetka, pomaranč a  grapefruit éterické oleje majú silný sťahujúci účinok. Posilňujú kapiláry, napomáhajú napnutiu kožného tkaniva a znižujú zadržiavania vody v bunkách. Vzhľadom k tomu, že tiež zvyšujú krvný obehu, bránia hromadeniu lymfy.

Cyprus olej pre detoxikáciu: Cyprus éterický olej má silné adstringentné účinky, znižuje zadržiavanie vody, stimuluje krvný obeh, detoxikuje krv. Pomáha liečiť kŕčové žily a je tiež výborný proti celulitíde.

    Anticelulitídny olejček 

    100ml  14eur

    Anticelulitídny peeling

      200ml   14eur

Použitie: Doprajte si teplú vaňu alebo sprchu, ktorú zakončíte vždy studenou sprchou. Počas sprchy aplikujte peeling. Jemnými krúživými pohybmi masírujte pokožku 5 až 10 minút a následné peeling opláchnite. Potom naneste na pokožku problematických partii masážny olej. Použite masážnu kefu tak, že jemne masírujete v problémových oblastiach, počnúc nohami s pohybom nahor, až kým koža mierne sčervená. Masírujte až kým sa olej nevstrebe do pokožky. 

 Tip: Dodržujte pitný režim.Voda pomáha k odplaveniu škodlivín  z krvi, znižuje zápchu, dopomáha k odstráneniu toxínov z tela, čím sa znižuje výskyt celulitídy. Odporúčame tiež pravidelné cvičenie. Vhodné sú všetky druhy športov, pri ktorých je prevažne zaťažovaná spodná časť tela.

 

 

 

 

Kontakt

KJ ETERNITY MASSAGE ŠTEFÁNIKOVÁ 57 1.posch Mlynská ulica NITRA
Prevádzkové hodiny 8h-20h
mob.0905218514 petervaluska@gmail.com